929500-01-14-RK
3M3M
929500-01-14-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929500-01-14-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS
Podatkovni listi: 1.929500-01-14-RK.pdf2.929500-01-14-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929500-01-14-RK
Številka dela 929500-01-14-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77529 pcs Podatkovni list 1.929500-01-14-RK.pdf2.929500-01-14-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.130" (3.30mm) Druga imena 929500E-01-14
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 14 Število stikov -
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca 929500-01-14-RK
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije - Lastnosti -
Razširjen opis 14 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS
Trenutna ocena 2.5A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.295" (7.49mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm) Stik s koncem - parjenje 0.110" (2.79mm)
Vrsta priključka Header, Breakaway Dejanski premer Black
Podobni izdelki
929500-01-11-RK
929500-01-11-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 11POS
Na zalogi: 89460 pcs
Prenesi: 929500-01-11-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS
Na zalogi: 77641 pcs
Prenesi: 929500-01-15.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS
Prenesi: 929500-01-14.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 12POS
Prenesi: 929500-01-12-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 16POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 17POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 13POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%