929400-01-25-RK
3M3M
929400-01-25-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929400-01-25-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS
Podatkovni listi: 1.929400-01-25-RK.pdf2.929400-01-25-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929400-01-25-RK
Številka dela 929400-01-25-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70467 pcs Podatkovni list 1.929400-01-25-RK.pdf2.929400-01-25-RK.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.535" (13.59mm) Druga imena 929400E-01-25
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Višina izolacije 0.110" (2.79mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 2.5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.295" (7.49mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header, Breakaway
Aplikacije -
Podobni izdelki
929400-01-26-RK
929400-01-26-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 26POS
Na zalogi: 58334 pcs
Prenesi: 929400-01-26-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS
Na zalogi: 52772 pcs
Prenesi: 929400-01-25.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS
Prenesi: 929400-01-22-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 27POS
Prenesi: 929400-01-27.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 28POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%