929400-01-24-RK
3M3M
929400-01-24-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929400-01-24-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS
Podatkovni listi: 1.929400-01-24-RK.pdf2.929400-01-24-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929400-01-24-RK
Številka dela 929400-01-24-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63642 pcs Podatkovni list 1.929400-01-24-RK.pdf2.929400-01-24-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.130" (3.30mm) Druga imena 929400E-01-24
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 24 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca 929400-01-24-RK
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije 0.535" (13.59mm) Lastnosti -
Razširjen opis 24 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS
Trenutna ocena 2.5A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.295" (7.49mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm) Stik s koncem - parjenje 0.110" (2.79mm)
Vrsta priključka Header, Breakaway Dejanski premer Black
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS
Na zalogi: 50374 pcs
Prenesi: 929400-01-24.pdf
RFQ
929400-01-23-RK
929400-01-23-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS
Na zalogi: 64382 pcs
Prenesi: 929400-01-23-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 27POS
Prenesi: 929400-01-27-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS
Prenesi: 929400-01-25.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS