ZPY3V9-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
ZPY3V9-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZPY3V9-TAP
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO41
Podatkovni listi: ZPY3V9-TAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ZPY3V9-TAP
Številka dela ZPY3V9-TAP Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1985131 pcs Podatkovni list ZPY3V9-TAP.pdf
Napetost - izolacija 4 Ohm Napetost - razčlenitev DO-41
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Box (TB)
Moč - maks 1.3W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena ZPY3V9TAP delovna temperatura 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca ZPY3V9-TAP Impedanca (Max) (Zzt) 3.9V
Razširjen opis Zener Diode 1.3W ±5% Through Hole DO-41 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode - Opis DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO41