MMF207FRE82K5
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMF207FRE82K5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 0.6W MELF
Podatkovni listi: MMF207FRE82K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMF207FRE82K5
Številka dela MMF207FRE82K5 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 0.6W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3144054 pcs Podatkovni list MMF207FRE82K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Odpornost 82.5 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 82.5 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film