MMF204FRE604R
pregled izdelka
Številka dela: MMF204FRE604R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 0.4W MELF
Podatkovni listi: MMF204FRE604R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMF204FRE604R
Številka dela MMF204FRE604R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 0.4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5235607 pcs Podatkovni list MMF204FRE604R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Odpornost 604 Ohms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 604 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film