MMF204FRE14K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMF204FRE14K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 0.4W MELF
Podatkovni listi: MMF204FRE14K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMF204FRE14K
Številka dela MMF204FRE14K Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 0.4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5001602 pcs Podatkovni list MMF204FRE14K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Odpornost 14 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMF204FRE147R
MMF204FRE147R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Na zalogi: 5167132 pcs
Prenesi: MMF204FRE147R.pdf
RFQ
MMF204FRE14K7
MMF204FRE14K7
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 0.4W MELF