MMF1WSFRE82K5
pregled izdelka
Številka dela: MMF1WSFRE82K5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 1W MELF
Podatkovni listi: MMF1WSFRE82K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMF1WSFRE82K5
Številka dela MMF1WSFRE82K5 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 906812 pcs Podatkovni list MMF1WSFRE82K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMF Odpornost 82.5 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0309 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 82.5 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMF1WSFRE820R
MMF1WSFRE820R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1W MELF
Na zalogi: 951334 pcs
Prenesi: MMF1WSFRE820R.pdf
RFQ
MMF1WSFRE82K
MMF1WSFRE82K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1W MELF