MMF1WSFRE14R7
pregled izdelka
Številka dela: MMF1WSFRE14R7
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 1W MELF
Podatkovni listi: MMF1WSFRE14R7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMF1WSFRE14R7
Številka dela MMF1WSFRE14R7 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1074460 pcs Podatkovni list MMF1WSFRE14R7.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMF Odpornost 14.7 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0309 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14.7 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film