VFT80US05
XP PowerXP Power
VFT80US05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VFT80US05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 80W
Podatkovni listi: VFT80US05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VFT80US05
Številka dela VFT80US05 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3677 pcs Podatkovni list VFT80US05.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.05" H (101.6mm x 50.8mm x 26.6mm)
Serija VFT Moč (Watts) 80W
Druga imena 1470-2348 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 12A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 12A Odobritve -