VEP36US12
XP PowerXP Power
VEP36US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEP36US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Podatkovni listi: VEP36US12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VEP36US12
Številka dela VEP36US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5379 pcs Podatkovni list VEP36US12.pdf
Utež 0.573 lb (259.91g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.02" L x 1.42" W x 2.09" H (102.0mm x 36.0mm x 53.0mm)
Serija VEP36 (36W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 36W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-2340
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3A Dolžina kabla 39.4" (1.00m)