VEP08US12
XP PowerXP Power
VEP08US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEP08US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 8W
Podatkovni listi: VEP08US12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VEP08US12
Številka dela VEP08US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 8W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7635 pcs Podatkovni list VEP08US12.pdf
Utež 0.177 lb (80.29g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.83" L x 1.67" W x 1.06" H (72.0mm x 42.4mm x 26.8mm)
Serija VEP08 (8W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 8W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-2330
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 8W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 660mA Dolžina kabla 70.9" (1.80m)