VEC50US19
XP PowerXP Power
VEC50US19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEC50US19
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W
Podatkovni listi: VEC50US19.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VEC50US19
Številka dela VEC50US19 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3800 pcs Podatkovni list VEC50US19.pdf
Utež 0.54 lb (244.94g) Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm)
Serija VEC50 (50W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 50W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-3100
delovna temperatura 0°C ~ 65°C Brez porabe energije 150mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 19V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.63A
Dolžina kabla 47.2" (1.20m) Odobritve CB, CE, TUV