VCT60US24
XP PowerXP Power
VCT60US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCT60US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 60W
Podatkovni listi: VCT60US24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VCT60US24
Številka dela VCT60US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4618 pcs Podatkovni list VCT60US24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 0.84" H (101.6mm x 50.8mm x 21.6mm)
Serija VCT Moč (Watts) 60W
Druga imena 1470-2295 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VCT70
VCT70
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: VERT CABLE LOW PROFILE 70X3"
Na zalogi: 1979 pcs
Prenesi: VCT70.pdf
RFQ
VCTPDU73
VCTPDU73
Opis: VERTICAL CABLE TRAY
Na zalogi: 1482 pcs
Prenesi: VCTPDU73.pdf
RFQ
VCTPDU78
VCTPDU78
Opis: VERTICAL CABLE TRAY
Prenesi: VCTPDU78.pdf
VCT73
VCT73
Opis: 42U VERTICAL CABLE TRAY FOR C4
Prenesi: VCT73.pdf
VCT60US12
VCT60US12
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 60W
Prenesi: VCT60US12.pdf
VCT78CG1
VCT78CG1
Opis: VERT CABLE LOW PROFILE 78.75X3"
Prenesi:
VCT77
VCT77
Opis: 44U VERTICAL CABLE TRAY FOR C4
Prenesi: VCT77.pdf
VCT1113
VCT1113
Proizvajalci: Bel
Opis: RATCHET CRIMP TOOL FOR BNC / TNC
Prenesi:
VCTPDU77
VCTPDU77
Prenesi: VCTPDU77.pdf
VCT78
VCT78
Prenesi: VCT78.pdf
VCT40US05
VCT40US05
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 40W
Prenesi: VCT40US05.pdf
VCT60US15
VCT60US15
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 60W
Prenesi: VCT60US15.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%