VCE03US12
XP PowerXP Power
VCE03US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCE03US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 3W PCB MNT
Podatkovni listi: VCE03US12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VCE03US12
Številka dela VCE03US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 3W PCB MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11078 pcs Podatkovni list VCE03US12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod 85 ~ 305 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 1.60" L x 0.75" W x 0.75" H (40.6mm x 19.1mm x 19.1mm) Serija VCE03
Moč (Watts) 3W Paket / primer 4-DIP Module
Druga imena 1470-4520 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve -
Uredba o vrsticah - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Učinkovitost 80%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 305 VAC Input Tok - izhod (maks.) 250mA