TR10S3V3
XP PowerXP Power
TR10S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TR10S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: TR10S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TR10S3V3
Številka dela TR10S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24064 pcs Podatkovni list TR10S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 7V
Napetost - Vhod (maks.) 28V Tip Linear Regulator Replacement
Paket naprave za dobavitelja 3-SIP Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm)
Serija TR Pakiranje Tube
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 1470-3970
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 89% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 7V - 28V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Nadzorne funkcije -