STS1024S12
pregled izdelka
Številka dela: STS1024S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
Podatkovni listi: STS1024S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STS1024S12
Številka dela STS1024S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG, Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10891 pcs Podatkovni list STS1024S12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod (Min) 15V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Non-Isolated PoL Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm) Serija STS10
Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads Druga imena 1470-4718
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 95% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 15V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Aplikacije ITE (Commercial)