SR05S2V5
XP PowerXP Power
SR05S2V5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR05S2V5
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 1W
Podatkovni listi: SR05S2V5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR05S2V5
Številka dela SR05S2V5 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15761 pcs Podatkovni list SR05S2V5.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - Vhod (Min) 4.75V
Napetost - Vhod (maks.) 34V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) Serija SR
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tube
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 1470-2245-5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 87% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 500mA 4.75V - 34V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Nadzorne funkcije -