SMR800PS48
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMR800PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 800W
Podatkovni listi: SMR800PS48.pdf
Stanje zalog 187 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 187 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMR800PS48
Številka dela SMR800PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 800W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 187 pcs Podatkovni list SMR800PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija SMR
Moč (Watts) 800W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 86% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 16.67A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 16.67A Odobritve CE