SMP350PS36
XP PowerXP Power
SMP350PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP350PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA
Podatkovni listi: SMP350PS36.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 877 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP350PS36
Številka dela SMP350PS36 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 877 pcs Podatkovni list SMP350PS36.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.00" L x 3.60" W x 1.70" H (177.8mm x 91.4mm x 43.2mm)
Serija SMP350 Moč (Watts) 349W
Druga imena 1470-4450 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off
Učinkovitost 93% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 9.7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 9.7A Odobritve CB, CE, TUV, UL