SDC320AS24-E
XP PowerXP Power
SDC320AS24-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDC320AS24-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 180W
Podatkovni listi: SDC320AS24-E.pdf
Stanje zalog 394 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDC320AS24-E
Številka dela SDC320AS24-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 180W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 394 pcs Podatkovni list SDC320AS24-E.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3000V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm) Serija SDC
Moč (Watts) 180W (320W Forced Air) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Učinkovitost 83%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 7.5A Input Tok - izhod (maks.) 7.5A