RDH30072WS48
XP PowerXP Power
RDH30072WS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDH30072WS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 300W
Podatkovni listi: RDH30072WS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 424 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDH30072WS48
Številka dela RDH30072WS48 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 48V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424 pcs Podatkovni list RDH30072WS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 43V
Napetost - Vhod (maks.) 160V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija RDH300 Moč (Watts) 300W
Paket / primer Half Brick Druga imena 1470-4586
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 43V - 160V Input
Tok - izhod (maks.) 6.25A Nadzorne funkcije Enable, Active High