RDE0348D15
XP PowerXP Power
RDE0348D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDE0348D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Podatkovni listi: RDE0348D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RDE0348D15
Številka dela RDE0348D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2875 pcs Podatkovni list RDE0348D15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm)
Serija RDE03 Moč (Watts) 3W
Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads Druga imena 1470-4578
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP, UVLO
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 100mA, 100mA Nadzorne funkcije -