RDC40110S3V3
XP PowerXP Power
RDC40110S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDC40110S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 40W
Podatkovni listi: RDC40110S3V3.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 924 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDC40110S3V3
Številka dela RDC40110S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 924 pcs Podatkovni list RDC40110S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 55V Napetost - Vhod (maks.) 176V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.42" H (50.8mm x 40.6mm x 10.7mm)
Serija RDC Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-2666-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 55V - 176V Input Tok - izhod (maks.) 10A