RDC2072S15
XP PowerXP Power
RDC2072S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDC2072S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 20W
Podatkovni listi: RDC2072S15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RDC2072S15
Številka dela RDC2072S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1263 pcs Podatkovni list RDC2072S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 140V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.6mm)
Serija RDC Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-2571-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 36V - 140V Input Tok - izhod (maks.) 1.33A