RDC20110D15
XP PowerXP Power
RDC20110D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDC20110D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Podatkovni listi: RDC20110D15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 893 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDC20110D15
Številka dela RDC20110D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 893 pcs Podatkovni list RDC20110D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 55V Napetost - Vhod (maks.) 176V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.6mm)
Serija RDC Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-2561-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 670mA, 670mA 55V - 176V Input Tok - izhod (maks.) 670mA, 670mA