QSC15048S05
XP PowerXP Power
QSC15048S05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSC15048S05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 150W
Podatkovni listi: QSC15048S05.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 556 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSC15048S05
Številka dela QSC15048S05 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 556 pcs Podatkovni list QSC15048S05.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Quarter Brick Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija QSC150 Moč (Watts) 150W
Paket / primer Quarter Brick Druga imena 1470-4550
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 92% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 30A Aplikacije ITE (Commercial)