QSB60048S28
XP PowerXP Power
QSB60048S28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSB60048S28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 600W
Podatkovni listi: QSB60048S28.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 394 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSB60048S28
Številka dela QSB60048S28 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 28V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394 pcs Podatkovni list QSB60048S28.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Serija QSB
Moč (Watts) 700W Pakiranje Box
Paket / primer 16-DIP Module Druga imena 1470-4186
QSB60048S28-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 91% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 25A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 25A Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QSB60024S32P
QSB60024S32P
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 32V 608W
Na zalogi: 3597 pcs
Prenesi: QSB60024S32P.pdf
RFQ
QSB60048S32
QSB60048S32
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 32V 600W
Na zalogi: 422 pcs
Prenesi: QSB60048S32.pdf
RFQ
QSB60048S28P
QSB60048S28P
Opis: DC DC CONVERTER 28V 700W