QSB15048WS15
XP PowerXP Power
QSB15048WS15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSB15048WS15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 150W
Podatkovni listi: QSB15048WS15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 456 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSB15048WS15
Številka dela QSB15048WS15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 456 pcs Podatkovni list QSB15048WS15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61mm x 57.9mm x 12.7mm) Serija QSB15048W
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module, 1/2 Brick Druga imena 1470-4091
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 92.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 15V 10A 9V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Aplikacije ITE (Commercial)