QH04CT-12
XP PowerXP Power
QH04CT-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QH04CT-12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-200V 1.25W
Podatkovni listi: QH04CT-12.pdf
Status RoHs Brez izjeme / RoHS skladna
  • Sporočilo
Specifikacije QH04CT-12
Številka dela QH04CT-12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-200V 1.25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez izjeme / RoHS skladna
Količina na voljo 6462 pcs Podatkovni list QH04CT-12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -200V
Napetost - izhod 1 200V Napetost - izolacija 500V
Napetost - Vhod (Min) 0.7V Napetost - Vhod (maks.) 12V
Tip High Voltage - Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.50" W x 0.50" H (12.7mm x 12.7mm x 12.7mm)
Serija XP EMCO - QH Moč (Watts) 1.25W
Pakiranje Box Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3352 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost -
natančen opis High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 2 Output 200V -200V 3.125mA, 3.125mA 0.7V - 12V Input Tok - izhod (maks.) 3.125mA, 3.125mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QH05BZ600
QH05BZ600
Proizvajalci: Power Integrations
Opis: DIODE GEN PURP 600V 5A TO263AB
Na zalogi: 104872 pcs
Prenesi: QH05BZ600.pdf
RFQ
QH015-5
QH015-5
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 150V 1.25W