Q01-12CTR
XP PowerXP Power
Q01-12CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q01-12CTR
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 100V 500MW
Podatkovni listi: Q01-12CTR.pdf
Status RoHs Brez izjeme / RoHS skladna
Stanje zalog 770 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q01-12CTR
Številka dela Q01-12CTR Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 100V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez izjeme / RoHS skladna
Količina na voljo 770 pcs Podatkovni list Q01-12CTR.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 100V Napetost - izolacija 500V
Napetost - Vhod (Min) 0.7V Napetost - Vhod (maks.) 12V
Tip High Voltage - Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.50" W x 0.50" H (12.7mm x 12.7mm x 12.7mm)
Serija XP EMCO - Q Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Box Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3301 delovna temperatura -55°C ~ 75°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost -
natančen opis High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 1 Output 100V 10mA 0.7V - 12V Input Tok - izhod (maks.) 10mA
Nadzorne funkcije - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Q01-5
Q01-5
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 100V 500MW
Na zalogi: 1045 pcs
Prenesi: Q01-5.pdf
RFQ
THI 1212
THI 1212
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V