PDM30US09
XP PowerXP Power
PDM30US09 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDM30US09
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 30 WATTS AC-DC
Podatkovni listi: PDM30US09.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDM30US09
Številka dela PDM30US09 Proizvajalec XP Power
Opis 30 WATTS AC-DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1617 pcs Podatkovni list PDM30US09.pdf
Napetost - izhod 9V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.33" L x 1.98" W x 1.20" H (110.0mm x 50.3mm x 30.5mm) Serija PDM30 (30W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 27W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost 81%
natančen opis 9V 27W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 3A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CE