MTC3028D15
XP PowerXP Power
MTC3028D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTC3028D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: 1.MTC3028D15.pdf2.MTC3028D15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 305 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTC3028D15
Številka dela MTC3028D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 305 pcs Podatkovni list 1.MTC3028D15.pdf2.MTC3028D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 15.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.81" W x 0.50" H (58.0mm x 46.0mm x 12.7mm)
Serija MTC Moč (Watts) 30W
Pakiranje Box Paket / primer 26-Module, 12 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.6A, 1.6A 15.5V - 40V Input
Tok - izhod (maks.) 1.6A, 1.6A Nadzorne funkcije Enable, Active High