MTC1528D12
XP PowerXP Power
MTC1528D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTC1528D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Podatkovni listi: 1.MTC1528D12.pdf2.MTC1528D12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 451 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 451 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTC1528D12
Številka dela MTC1528D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 451 pcs Podatkovni list 1.MTC1528D12.pdf2.MTC1528D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 15.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.57" L x 1.02" W x 0.50" H (40.0mm x 26.0mm x 12.7mm)
Serija MTC Moč (Watts) 15W
Pakiranje Box Paket / primer 14-DIP Module, 8 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1A, 1A 15.5V - 40V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active High