MTC0528S3V3
XP PowerXP Power
MTC0528S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTC0528S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Podatkovni listi: 1.MTC0528S3V3.pdf2.MTC0528S3V3.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 718 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTC0528S3V3
Številka dela MTC0528S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 718 pcs Podatkovni list 1.MTC0528S3V3.pdf2.MTC0528S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 15.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.76" W x 0.34" H (32.0mm x 19.3mm x 8.7mm)
Serija MTC Moč (Watts) 5W
Pakiranje Box Paket / primer 12-DIP Module, 9 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.21A 15.5V - 40V Input
Tok - izhod (maks.) 1.21A Aplikacije ITE (Commercial)