MHP1000PS48
XP PowerXP Power
MHP1000PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MHP1000PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Podatkovni listi: 1.MHP1000PS48.pdf2.MHP1000PS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 178 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MHP1000PS48
Številka dela MHP1000PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 1000W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178 pcs Podatkovni list 1.MHP1000PS48.pdf2.MHP1000PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.55" L x 5.90" W x 2.40" H (242.6mm x 149.8mm x 61.0mm)
Serija MHP Moč (Watts) 1000W
Druga imena 1470-2188 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 21A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 21A Odobritve CB