LDU5660S600
XP PowerXP Power
LDU5660S600 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDU5660S600
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED SUPPLY CC BUCK 2-56V 600MA
Podatkovni listi: LDU5660S600.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDU5660S600
Številka dela LDU5660S600 Proizvajalec XP Power
Opis LED SUPPLY CC BUCK 2-56V 600MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8509 pcs Podatkovni list LDU5660S600.pdf
Utež 0.039 lb (17.69g) Napetost - izhod 2 ~ 56 V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Tip Constant Current Topologija Buck
Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm) Serija LDU56
Moč (Watts) 34W Pakiranje Tube
Paket / primer 23-DIP Module, 9 Leads Druga imena 1470-2179-5
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 97% Zatemnitev PWM
natančen opis 600mA 2 ~ 56 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 600mA