LDU2430S700
XP PowerXP Power
LDU2430S700 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDU2430S700
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 700MA
Podatkovni listi: LDU2430S700.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDU2430S700
Številka dela LDU2430S700 Proizvajalec XP Power
Opis LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 700MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9438 pcs Podatkovni list LDU2430S700.pdf
Utež 0.014 lb (6.35g) Napetost - izhod 2 ~ 28 V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 30V
Tip Constant Current Topologija Buck
Velikost / dimenzija 0.92" L x 0.55" W x 0.40" H (23.4mm x 14.0mm x 10.2mm) Serija LDU24
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP Module, 9 Leads Druga imena 1470-2162-5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 95% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 700mA 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 700mA