JWL4048D15
XP PowerXP Power
JWL4048D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JWL4048D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Podatkovni listi: JWL4048D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JWL4048D15
Številka dela JWL4048D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1322 pcs Podatkovni list JWL4048D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JWL Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3410 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V -15V 1.33A, 1.33A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1.33A, 1.33A