JWK1024D15
XP PowerXP Power
JWK1024D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JWK1024D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Podatkovni listi: JWK1024D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JWK1024D15
Številka dela JWK1024D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2542 pcs Podatkovni list JWK1024D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JWK10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3464 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, SCP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 330mA, 330mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 330mA, 330mA