JTL3048S3V3
XP PowerXP Power
JTL3048S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTL3048S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Podatkovni listi: JTL3048S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JTL3048S3V3
Številka dela JTL3048S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1811 pcs Podatkovni list JTL3048S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JTL Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-DIP Module, 6 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 75°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 7.5A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 7.5A Nadzorne funkcije Enable, Active High