JTH1524D12
XP PowerXP Power
JTH1524D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTH1524D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Podatkovni listi: JTH1524D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTH1524D12
Številka dela JTH1524D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2776 pcs Podatkovni list JTH1524D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JTH Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 625mA, 625mA Aplikacije ITE (Commercial)