JSM2548D15
XP PowerXP Power
JSM2548D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JSM2548D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 25W
Podatkovni listi: JSM2548D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JSM2548D15
Številka dela JSM2548D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2081 pcs Podatkovni list JSM2548D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JSM25 Moč (Watts) 25W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3523 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 840mA, 840mA 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 840mA, 840mA