JSE0848D12
XP PowerXP Power
JSE0848D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JSE0848D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 8W
Podatkovni listi: JSE0848D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JSE0848D12
Številka dela JSE0848D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 8W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3852 pcs Podatkovni list JSE0848D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm)
Serija JSE08 Moč (Watts) 8W
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 1470-3555 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 335mA, 335mA 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 335mA, 335mA