JSE0812D15
XP PowerXP Power
JSE0812D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JSE0812D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 8W
Podatkovni listi: JSE0812D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JSE0812D15
Številka dela JSE0812D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 8W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3375 pcs Podatkovni list JSE0812D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm)
Serija JSE08 Moč (Watts) 8W
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 1470-3542 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 265mA, 265mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 265mA, 265mA