JPS250PS24C
pregled izdelka
Številka dela: JPS250PS24C
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 200W
Podatkovni listi: JPS250PS24C.pdf
Stanje zalog 313 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 313 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JPS250PS24C
Številka dela JPS250PS24C Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 200W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 313 pcs Podatkovni list JPS250PS24C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija *
Moč (Watts) 200W (250W Forced Air) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.5A Odobritve CE