JPS130PT31
pregled izdelka
Številka dela: JPS130PT31
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 100W
Podatkovni listi: JPS130PT31.pdf
Stanje zalog 624 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 624 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JPS130PT31
Številka dela JPS130PT31 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 624 pcs Podatkovni list JPS130PT31.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Serija * Moč (Watts) 100W (130W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 3
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna Yes
natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 11.5A, 3A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 11.5A, 3A, 500mA
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JPS250 F/CVR 5
JPS250 F/CVR 5
Proizvajalci: XP Power
Opis: COVER W/ FAN FOR JPS POWER SUPP
Na zalogi: 1777 pcs
Prenesi: JPS250 F/CVR 5.pdf
RFQ
JPS130PT30
JPS130PT30
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V
Na zalogi: 573 pcs
Prenesi: JPS130PT30.pdf
RFQ
JPS130PT31-M
JPS130PT31-M
Opis: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 100W