JPS130PS24
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JPS130PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 100W
Podatkovni listi: JPS130PS24.pdf
Stanje zalog 669 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JPS130PS24
Številka dela JPS130PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 669 pcs Podatkovni list JPS130PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Serija * Moč (Watts) 100W (130W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.5A