JHM2024D15
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JHM2024D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC-DC CONVERTER, 20W, MEDICAL, D
Podatkovni listi: JHM2024D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JHM2024D15
Številka dela JHM2024D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC-DC CONVERTER, 20W, MEDICAL, D Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1903 pcs Podatkovni list JHM2024D15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JHM20 Moč (Watts) 20W
Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads Druga imena 1470-4702
delovna temperatura -40°C ~ 80°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 665mA, 665mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 665mA, 665mA Aplikacije Medical