JHM1512D12
XP PowerXP Power
JHM1512D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JHM1512D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Podatkovni listi: JHM1512D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JHM1512D12
Številka dela JHM1512D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1988 pcs Podatkovni list JHM1512D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 4.0kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JHM Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-2819-5 delovna temperatura -40°C ~ 80°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 625mA, 625mA